VERSENYEREDMÉNYEK

Erre az oldalra összegyűjtöttük az 1970/71-es tanévtől kezdődően a különböző − iskolán kívül szervezett − tanulmányi versenyeken eredményesen szereplő tanulóink adatait.

Jelmagyarázat:

OKTV - Országos Középiskola Tanulmányi Verseny

OSZTV - Országos Szakmai Tanulmányi Verseny

SZÉTV - Szakmai Előkészítő Érettségi Tárgyak Versenye

Tanuló neve

Verseny, tantárgy, helyezés

Felkészítő tanár

1970/71.

 

 

Matisz Éva

OSZTV, politikai gazdaságtan, 2. helyezett

Takács Imre

1971/72.

 

 

Marczi Mária

OSZTV, politikai gazdaságtan, 6. helyezett

Takács Imre

1973/74.

 

 

György Géza

OSZTV, politikai gazdaságtan, 2. helyezett

Brandhuber János

1973/74.

 

 

Molnár József

OSZTV, politikai gazdaságtan, 8. helyezett

Brandhuber János

1977/78.

 

 

Palágyi Erika

OSZTV, statisztika, 2. helyezett

Mester Erzsébet

Varkoly György

OSZTV, politikai gazdaságtan, 8. helyezett

Brandhuber János

1978/79.

 

 

Erdélyi Márta

OSZTV, könyvvitel, 6. helyezett

Mester Erzsébet

Tamás Tibor

OSZTV, politikai gazdaságtan, 10. helyezett

Brandhuber János

1979/80.

 

 

Király Margit

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, országos döntő

Szolnoki László

1981/82.

 

 

Gégény Zsuzsanna

OSZTV, gyorsírás, 8. helyezett

Olajos Pálné

1983/84.

 

 

Farkas Csilla

OSZTV, gépírás, 3. helyezett

Tóth Jánosné, Hegedűs Lászlóné

1984/85.

 

 

Bosnyák János

OSZTV, könyvvitel, 10. helyezett

Naár János

Hornyák Mária

OSZTV, statisztika, 12. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Géczi Dorottya

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, országos döntő

Sándor Katalin

1985/86.

 

 

Gecse Magdolna

OSZTV, statisztika, 16. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

1986/87.

 

 

Babis Szilvia

 

 

 

OSZTV, statisztika, 1. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Oszlánszky Gábor

 

 

 

OSZTV, könyvvitel, 3. helyezett

Naár János

Köteles Rita

OSZTV, gépírás, 7. helyezett

Tóth Jánosné

Ádámcsó Angéla

OSZTV, statisztika, 15. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

1987/88.

 

 

Bodnár Ildikó

OSZTV, statisztika, 3. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Bodnár Ágnes

OSZTV, gyorsírás, 8. helyezett

Hegedűs Lászlóné

Porubszki Gabriella

OSZTV, könyvvitel, 12. helyezett

Naár János

Markos Mária

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, országos döntő

Szabó Jánosné

1988/89.

 

 

Rozgonyi Márta

OSZTV, gyorsírás, 24. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

1989/90.

 

 

Szemkó Erzsébet

OSZTV, gépírás, 7. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Király Éva

OSZTV, gépírás, 8. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Benkő Andrea

OSZTV, statisztika, 20. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Remenyiczki Erika

OSZTV, gyorsírás, 22. helyezett

Szűcsné Dankó Márta

1990/91.

 

 

Szabó Szilvia

OSZTV, könyvvitel, 7. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Takács Mária

OSZTV, gyorsírás, 9. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Hornyák Szilvia

OSZTV, gépírás, 11. helyezett

Kurucz Andrea

Briczki Csilla

OSZTV, gépírás, 12. helyezett

Szűcsné Dankó Márta

Remenyiczki Erika

OSZTV, gyorsírás, 24. helyezett

Szűcsné Dankó Márta

Juhász Veronika

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 1. helyezett

Péceli Pálné

Juhász Veronika

Frikker Friderika

Maszler Marianna

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 1. helyezett csapat; 1. helyezett iskola

Péceli Pálné

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Kájel Róbert

Kiss Annamária

Muszbek Erika

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 1. helyezett csapat; 1. helyezett iskola

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Vaszily Mária

1991/92.

 

 

Zsigmond Krisztina

OSZTV, statisztika, 2. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

1992/93.

 

 

Vinnai Tünde

OSZTV, gépírás, 7. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

1993/94.

 

 

Rimán Anita

OSZTV, statisztika, 18. helyezett

Matiszné Hankó Ilona

Kiss Tímea

OSZTV, statisztika, 19. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

1994/95.

 

 

Kutas Ilona

OSZTV, gyorsírás, 15. helyezett

Szűcsné Dankó Márta

Magyar András

B-A-Z. megyei Középiskolás Számítástechnikai Verseny, 3. helyezett

Kiss László

1997/98.

 

 

Schmiedt Norbert

OSZTV, könyvvitel, 12. helyezett

Szaláncziné Tamás Ilona

Tarjányi Gabriella

OSZTV, gépírás, 12. helyezett

Dr. Hegedűs Lászlóné, Czinkéné Szerdi Éva

Semsei Angéla

OSZTV, gépírás, 16. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Sohajda Ibolya

OSZTV, gépírás, 22. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Kristály Mónika

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, országos döntő

Kecskés Mária

1998/99.

 

 

Tirpák Balázs

OSZTV, programozás, 7. helyezett

Kiss László

Széplaki János

OSZTV, könyvvitel, 12. helyezett

Szaláncziné Tamás Ilona

Jávorszki Zsuzsanna

OSZTV, könyvvitel, 13. helyezett

Szaláncziné Tamás Ilona

Váradi Gabriella

"Szép Magyar Beszéd" verseny, országos döntő, Kazinczy-érmes

Szabó Jánosné

Szabó Attila

B-A-Z. megyei Középiskolás Számítástechnikai Verseny, 1. helyezett

Kiss László

Tirpák Balázs

B-A-Z. megyei Középiskolás Számítástechnikai Verseny, 3. helyezett

Kiss László

Ziman Edina

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 3. helyezett

Péceli Pálné

Koncsol Zsuzsanna

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 7. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Ziman Edina

Siska Gábor

Zupkó István

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 3. helyezett csapat

Péceli Pálné

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Ziman Edina

Siska Gábor

Zupkó István

Koncsol Zsuzsanna

Varga Gábor

Marczi Katalin

Bede Lajos Matematika Emlékverseny;  2. helyezett iskola

Péceli Pálné

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Vaszily Mária

Szemánné Majoros Anikó

1999/2000.

 

 

Varga Gábor

OSZTV, könyvvitel, 4. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Lábas József

OSZTV, könyvvitel, 15. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Váradi Gabriella

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, országos döntő, Sátoraljaújhely város emlékplakett

Szabó Jánosné

Buzsik Enikő

 

 

"Szép Magyar Beszéd" verseny, országos döntő, Kazinczy-érmes

Czinkéné Szerdi Éva

Ziman Edina

Horváth Bernadett

Zupkó István

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 3. helyezett csapat

Péceli Pálné

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

Ziman Edina

Horváth Bernadett

Zupkó István

Rák István

Szabó Balázs

Oláh Péter

Bede Lajos Matematika Emlékverseny;  2-3. helyezett iskola

Péceli Pálné

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Szemánné Majoros Anikó

2000/2001.

 

 

Misztina Magdolna

OSZTV, könyvvitel, 15. helyezett

Csatlósné Mester Erzsébet

Tirpák Renáta

OSZTV, statisztika, 15-17. helyezett

Császiné Busa Krisztina

Buzsik Enikő

 

 

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, 6. helyezett, Sátoraljaújhely város emlékplakett

Czinkéné Szerdi Éva

Palágyi Krisztián

Megyei Számítástechnikai verseny, alkalmazói kategória 3. helyezett

Lukácsné Halász Gabriella

Szentpéteri Gábor

Megyei Számítástechnikai verseny, programozói kategória 10. helyezett

Zsitkó Sándor

Molnár Zoltán

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 2. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Rák István

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 4. helyezett

Vaszily Mária

Molnár Zoltán

Deák Gábor

Veréb Beáta

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 4. helyezett csapat; 3. helyezett iskola

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Vaszily Mária

Rák István

Oláh Péter

Dócs Andrea

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 4. helyezett csapat; 3. helyezett iskola

Vaszily Mária

Szemánné Majoros Anikó

Péceli Pálné

Szendrei Szilvia

Gordiusz Matematika Verseny, 10. évfolyam, megyei 3. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Ziman Edina

OKTV, matematika, megyei fordulós

Péceli Pálné

2001/2002.

 

 

Kovács Anita

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, országos döntő

Dr. Hegedűs Lászlóné

Palágyi Krisztián

Szombathelyi Internetes országos meghívásos verseny, 12. helyezett

Lukácsné Halász Gabriella

Molnár Zoltán

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 1. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Juhász Tibor

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 2. helyezett

Vaszily Mária

Molnár Zoltán

Szendrei Szilvia

Tőrös Róbert

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 3. helyezett csapat; 2. helyezett iskola

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Juhász Tibor

Ignáth Gábor

Laczkó Andrea

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 2. helyezett csapat; 2. helyezett iskola

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Dr. Szilágyi Sándorné

Egri Gábor

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 4. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Molnár Zoltán

Gordiusz Matematika Verseny, 11. évfolyam, megyei 4. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Molnár Zoltán

OKTV, matematika, megyei fordulós

Szemánné Majoros Anikó

2002/2003.

 

 

Balabás Bernadett

OSZTV, üzleti gazdaságtan, 13-14. helyezett

Császiné Busa Krisztina

Zeher Orsolya

OSZTV, üzleti gazdaságtan, 15. helyezett

Császiné Busa Krisztina

Palágyi Krisztián

Szombathelyi Internetes országos meghívásos verseny, 5. helyezett

Zsitkó Sándor

Palágyi Krisztián

Megyei Számítástechnikai verseny, alkalmazói kategória 6. helyezett

Zsitkó Sándor

Juhász Tibor

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 3. helyezett

Vaszily Mária

Peimli János

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 8. helyezett

Vaszily Mária

Laczkó Andrea

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 9. helyezett

Dr. Szilágyi Sándorné

Juhász Tibor

Peimli János

Laczkó Andrea

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 1. helyezett csapat

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Dr. Szilágyi Sándorné

Juhász Tibor

Peimli János

Laczkó Andrea

Sápi Attila

Gerevich Adrienn

Kocsis János

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 3. helyezett iskola

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Dr. Szilágyi Sándorné

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Baráz Sándor

Gordiusz Matematika Verseny, 11. évfolyam, megyei 1. helyezett

Vaszily Mária

Ignáth Gábor

Gordiusz Matematika Verseny, 11. évfolyam, megyei 5. helyezett

Vaszily Mária

Bajusz Gábor

Gordiusz Matematika Verseny, 10. évfolyam, megyei 4. helyezett

Dr. Szilágyi Sándorné

Csatlós Judit

Gordiusz Matematika Verseny, 9. évfolyam, megyei 6. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Molnár Zoltán

OKTV, matematika, megyei fordulós

Szemánné Majoros Anikó

Juhász Tibor

OKTV, matematika, megyei fordulós

Vaszily Mária

2003/2004.

 

 

Kazup Mónika

 

 

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, 2. helyezett, legjobb szóbeli teljesítmény, Sátoraljaújhely város emlékplakett

Czinkéné Szerdi Éva

Spinda Csaba

 

 

 

"Szép Magyar Beszéd" verseny, országos döntő, Kazinczy-érmes

Czinkéné Szerdi Éva

Palágyi Krisztián

OSZTV, informatika, 14. helyezett

Zsitkó Sándor

Palágyi Krisztián

Szombathelyi Internetes országos meghívásos verseny, 4. helyezett

Zsitkó Sándor

Palágyi Krisztián

Neumann János ECDL Emlékverseny, országos 12. helyezett

Zsitkó Sándor

Palágyi Krisztián

Megyei Számítástechnikai verseny, alkalmazói kategória 1. helyezett

Zsitkó Sándor

Sikorszki Béla

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 2. helyezett

Vaszily Mária

Sikorszki Béla

Csatlós Judit

Karakó Zsuzsanna

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 2. helyezett csapat; 2. helyezett iskola

Vaszily Mária

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Sápi Attila

Bajusz Gábor

Tóth László

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 4-5. helyezett csapat; 2. helyezett iskola

Dr. Szilágyi Sándorné

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

Csatlós Judit

Gordiusz Matematika Verseny, 10. évfolyam, megyei 3. helyezett

Szemánné Majoros Anikó

Juhász Tibor

OKTV, matematika, országos 21. helyezett

Vaszily Mária

2004/2005.

 

 

Tóth Alexandra

 

 

 

Péchy Blanka emléknap; Beszélni nehéz körök versenye, 3. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Kocsis János

 

 

OSZTV, üzleti gazdaságtan, 15. helyezett

Császiné Busa Krisztina

Katona Dénes

 

 

Országos BMX-bajnok, mester kategória

 

Katona Dénes

 

 

BMX Világbajnokság - Prága, Flatland Expert döntő, világbajnoki 1. helyezett

 

Kozma Judit

Lőrincz Levente

Szabó Gergő

 

 

 

Megyei Angol verseny, 3. helyezett csapat

Bajzáth Beáta Ildikó

Lőrincz Levente

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 6-8. helyezett

Vaszily Mária

Karakó Zsuzsanna

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 6-8. helyezett

Vaszily Mária

Lőrincz Levente

Karakó Zsuzsanna

Csatlós Judit

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 4. helyezett csapat; 5. helyezett iskola

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Molnár Anita

Nalesnyik Dénes

Dakos Ernő

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 6. helyezett csapat; 5. helyezett iskola

Vaszily Mária

Péceli Pálné

Péceli Pálné

Nalesnyik Dénes  

Törő Gábor Fizikaverseny; 10. évfolyam, egyéni 3. helyezett

Búzás László

Sápi Attila

Törő Gábor Fizikaverseny; 12. évfolyam, egyéni 4. helyezett

Búzás László

Sápi Attila

Várfalvi János

Lőrincz Levente

Dupcsák Máté

Dócs Zoltán

Nalesnyik Dénes

Törő Gábor Fizikaverseny; összesített csapatverseny, 5. helyezett

Búzás László

Kretovics Adrián

 

IMPLOM JÓZSEF Megyei Helyesírási Verseny, 6. helyezett

Czinkéné Szerdi Éva

Sápi Attila

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 2. helyezett

Dr. Szilágyi Sándorné

Sápi Attila

Bajusz Gábor

Tóth László

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 2. helyezett csapat

Dr. Szilágyi Sándorné

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

2005/2006.

 

 

Peimli Nikoletta

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 2. helyezett

Vaszily Mária

Peimli Nikoletta

Négyesi Zoltán

Tóth Viktória

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 5. helyezett csapat; 5. helyezett iskola

Vaszily Mária

Péceli Pálné

Péceli Pálné

Fodor Zoltán

Vilmányi Gergő

Rácz Gergely

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 7. helyezett csapat; 5. helyezett iskola

Szemánné Majoros Anikó

Szemánné Majoros Anikó

Péceli Pálné

Csatlós Judit

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 1. helyezett

Vaszily Mária

Csatlós Judit

Bana Zsuzsanna

Sikorszki Béla

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 2. helyezett csapat

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Vaszily Mária

Csatlós Judit

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, országos döntő 8. helyezett

Vaszily Mária

Lőrincz Levente

Törő Gábor Fizikaverseny; 12. évfolyam, egyéni 1. helyezett

Búzás László

Lőrincz Levente

Dupcsák Máté

Fodor Zoltán

Müller Péter

Matisz Máté

Törő Gábor Fizikaverseny; összesített csapatverseny, 2. helyezett

Búzás László

Matisz ÁgotaMatisz Ágota

 

 

 

Péchy Blanka emléknap, országos 3. helyezés

Czinkéné Szerdi Éva

"Szép Magyar Beszéd" verseny, megyei 2. helyezette, országos döntős, Győr

Czinkéné Szerdi Éva

Tóth Viktória

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny, megyei 2. helyezett, országos döntős, továbbjutó (iskolánk képviselője a 2006. októberi országos fordulón)

Kecskés Mária

Kretovics Adrián

IMPLOM JÓZSEF Megyei Helyesírási Verseny,  6. helyezés

Czinkéné Szerdi Éva

Csatlós Judit
Karakó Zsuzsanna
Sárkány József
Vancsakovszky Zsanett

MNB Monetary verseny, regionális 2. helyezett

Bihari Sándorné

2006/2007.

 

 

Kerchner Dóra

 

 

 

IMPLOM JÓZSEF Megyei Helyesírási Verseny,  2. helyezés

Kecskés Mária

Négyesi Zoltán

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 2. helyezett

Dr. Szilágyi Sándorné

Négyesi Zoltán

Matisz Máté

Peimli Nikoletta

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 2. helyezett csapat; 3. helyezett iskola

Dr. Szilágyi Sándorné

Suhaj László

Vaszily Mária

Repka Ádám

Kiss Klaudia

Illés Máté

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 9. helyezett csapat; 3. helyezett iskola

Dr Szilágyi Sándorné

Péceli Pálné

Péceli Pálné

Matisz Máté

Bede Lajos Matematika Emlékverseny, 11. évfolyam, 3. helyezett

Suhaj László

Dakos Ernő

Vavrek László

Kocsi Péter

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 3. helyezett csapat

Dr. Szilágyi Sándorné

Péceli Pálné

Szemánné Majoros Anikó

Dakos Ernő

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam 3. helyezett

Dr. Szilágyi Sándorné, Péceli Pálné

Nalesnyik Dénes

Törő Gábor Fizikaverseny; 12. évfolyam, egyéni 2. helyezett

Búzás László

Nalesnyik Dénes

Müller Péter

Matisz Máté

Czilli Gábor

Brekk László

Majdanics Dávid

Törő Gábor Fizikaverseny; összesített csapatverseny, 2. helyezett

Búzás László

Brekk László

Törő Gábor Fizikaverseny; 10. évfolyam, egyéni 3. helyezett

Búzás László

Iski Anikó

Kitaibel Pál Biológiaverseny 9. évfolyam megyei forduló 2. helyezett

Szabóné Hornyák Emőke

Pásztor Eszter

Kitaibel Pál Biológiaverseny 9. évfolyam megyei forduló 3. helyezett

Szabóné Hornyák Emőke

Molnár Angelika

Elméleti gazdaságtan SZÉTV (szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak országos tanulmányi versenye) 34. helyezett

Bihari Sándorné

Molnár Anita

Elméleti gazdaságtan SZÉTV 42. helyezett

Bihari Sándorné

Juhász Aliz
Krujbert Mónika
Molnár Angelika
Molnár Anita

MNB Monetary verseny, regionális 4. helyezett

Bihari Sándorné

2007/2008.

 

 

Varga Tamás

Törő Gábor Fizikaverseny; 12. évfolyam, egyéni 3. helyezett

Búzás László

Kerchner Dóra

SZÉTV Elméleti gazdaságtan országos verseny 38. helyezett (megyei szint 1. helyezett)

Bihari Sándorné

Peimli Nikoletta

SZÉTV Elméleti gazdaságtan országos verseny 62. helyezett (megyei szint 2. helyezett)

Bihari Sándorné

Hanzéli Marietta

SZÉTV Elméleti gazdaságtan országos verseny 81. helyezett (megyei szint 4. helyezett)

Bihari Sándorné

Deák Erika

SZÉTV Elméleti gazdaságtan országos verseny 103. helyezett (megyei szint 6. helyezett)

Bihari Sándorné

Tóth Viktória

SZÉTV Üzleti gazdaságtan országos verseny 22. helyezett

Szaláncziné Tamás Ilona

Fényes Szabolcs

SZÉTV Üzleti gazdaságtan országos verseny 41. helyezett

Szaláncziné Tamás Ilona

Móré Emma

SZÉTV Üzleti gazdaságtan országos verseny 58. helyezett

Szaláncziné Tamás Ilona

Kerchner Dóra

Peimli Nikoletta

Tamók Zsanett

Fényes Szabolcs

MNB által meghirdetett Monetary csapatverseny Észak-Magyarországi Régió megosztott 4. helyezés

Bihari Sándorné

Mitró Márió

A NYUGAT megjelenésének 100. évfordulójára rendezett szavalóverseny megyei fordulóján 4-6. helyezett

Répási Erzsébet

Nyezsnyik Gábor

Matisz Máté

Balla Tamás

Gordiusz Matematika Verseny, 12. évfolyam, megyei 2. helyezett csapat

Péceli Pálné

Suhaj László

Suhaj László

Matta Krisztián

Lukács Ádám

Brekk László

Repka Ádám

Varga Tamás

Matisz Máté

Törő Gábor Fizikaverseny; összesített csapatverseny, 3. helyezett

Búzás László

Mikola Tímea

Varga Alexandra

Solymosi Sarolta

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 11. évfolyam, 4. helyezett csapat; 4. helyezett iskola

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

Dr. Szilágyi Sándorné

Vincze Tamás

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 5. helyezett

Vaszily Mária

Vincze Tamás

Popovics Réka

Katócs Barbara

Bede Lajos Matematika Emlékverseny; 10. évfolyam, 5. helyezett csapat; 4. helyezett iskola

Vaszily Mária

Szemánné Majoros Anikó

Czikó Brigitta

Matisz Máté

Peimki Nikoletta

Brekk László

Varga Alexandra

Dürer megyei matematika verseny 5. hely

Suhaj László

Vaszily Mária

Dr. Szilágyi Sándorné

Szemánné Majoros Anikó

2008/2009.

 

 

Brekk László

Repka Ádám

Simon Szandra

Petercsák Zsolt

Tamók Roland

Móré Péter

Törő Gábor Fizikaverseny; összesített csapatverseny, 3. helyezett

Búzás László

Búzás László

Péceli Pálné

Péceli Pálné

Vaszily Mária

Búzás László

Orosz Petra

"Szép Magyar Beszéd" verseny, megyei forduló 1. helyezett, országos döntős

Pongó Barbara

Illés Máté

"Szép Magyar Beszéd" verseny, megyei forduló 3. helyezett

Gecse Istvánné

Tóth Bettina

"Édes anyanyelvünk" országos nyelvhasználati verseny, megyei forduló 5. helyezett

Gecse Istvánné

Hagymási Boglárka

"Édes anyanyelvünk" országos nyelvhasználati verseny, megyei forduló 8. helyezett

Pongó Barbara

Feigel Kitti

SZÉTV Üzleti gazdaságtan országos verseny 15. helyezett (megyei szint 1. helyezett)

Szaláncziné Tamás Ilona

Solymosi Sarolta

SZÉTV Elméleti gazdaságtan országos verseny 51. helyezett (megyei szint 2. helyezett)

Bihari Sándorné

2009/2010.

 

 

Tamók Roland

IMPLOM JÓZSEF Megyei Helyesírási Verseny,  11. helyezés

Gecse Istvánné

Orosz Petra

"Szép Magyar Beszéd" verseny, megyei forduló 1. helyezett, országos versenyen az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja

Kosárkó László

Dobronyi Vivien

"Szép Magyar Beszéd" verseny, megyei forduló 5. helyezett

Pongó Barbara

Fodor Bence

Eötvös József Regionális Szónokverseny, 9. helyezett

Gecse Istvánné

Tóth Bettina

"Édes anyanyelvünk" országos nyelvhasználati verseny, megyei forduló 4. helyezett

Gecse Istvánné

Dobronyi Vivien

"Édes anyanyelvünk" országos nyelvhasználati verseny, megyei forduló 5. helyezett

Pongó Barbara

Mitró Márió

Boruth Elemér városi szavalóverseny 3. helyezett

Kecskés Mária

Mitró Márió

A Magyar Nyelv Múzeuma szavalóversenye a magyar nyelvről, 1. helyezett

Kecskés Mária

Kulcsár Alexandra

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei 1. helyezett, 9. évrfolyam

Szabóné Hornyák Emőke

Galyas Dzsenifer

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei 2. helyezett, 9. évfolyam

Szabóné Hornyák Emőke

Balogh Bence

Kitaibel Pál Biológia Verseny, megyei 4. helyezett, 10. évfolyam

Szabóné Hornyák Emőke

Janovics Norbert

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 3. helyezett, 9.évrfolyam

Búzás László

Homola József

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 7. helyezett, 9.évrfolyam

Búzás László

Szabó Csaba

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 5. helyezett, 10. évfolyam

Búzás László

Matta Krisztián

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 6. helyezett, 10. évfolyam

Búzás László

Novák Dávid

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 9. helyezett, 12. évfolyam

Péceli Pálné

Petercsák Dávid

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 12. helyezett, 12. évfolyam

Péceli Pálné

Janovics Norbert

Homola József

Szabó Csaba

Matta Krisztián

Novák Dávid

Petercsák Dávid

Törő Gábor Fizikaverseny, megyei 3. helyezett, csapatverseny

Búzás László, Péceli Pálné

Labdarúgó csapat

Kispályás döntő, megyei 5. helyezés

Búzás László

Labdarúgó csapat

Szerencsi területi kispályás döntő, 1. helyezés

Búzás László

Labdarúgó csapat

Tokaji területi terem labdarúgó torna, 2. helyezés

Búzás László

Labdarúgó leány csapat

Sárospataki területi terem labdarúgó torna 2. helyezés

Búzás László

Zuti Renáta

György Klaudia

Iván Zsanett

Simon Szandra

Gödi iskolai terem labdarúgó bajnokság 4. helyezés

Búzás László

Labdarúgó csapat

I. Nemzetközi Futsal Labdarugó Torna, II. helyezés

Búzás László

Asztalitenisz csapat

Megyei döntő V-VI. korcsoportos, 2. helyezett

Suhaj László

Lukács Ádám

Asztalitenisz, megyei verseny, 3. helyezett

Suhaj László

Vincze Tamás

Matematika, OKTV, első forduló iskolai győztese

Pala Istvánné

Mizsák Éva

Pachman Nikolett

Petercsák Zsolt

Gulyás Roland

Gyöngyösi Gyula

Sátoraljaújhelyi térségi elsősegélynyújtó verseny, 2. helyezett csapat

Szabóné Hornyák Emőke

 

Szuetta Anikó

Sárkány József

Bartl Ágnes

Balázs Gabriella

Deák Beáta

Nagy Viktória

OTP Junior pénzügyi ismereti verseny Észak-Magyarországi Régió 4. helyezett

közgazdasági munkaközösség

Vincze Áron

Gordiusz megyei matematika tesztverseny, 10. évfolyam, 2. helyezett

Pala Istvánné

Janovics Norbert

Gordiusz megyei matematika tesztverseny, 9. évfolyam, 3. helyezett

Fábrikné Király Klára

Vincze Tamás

Gordiusz megyei matematika tesztverseny, 12. évfolyam, 4. helyezett

Pala Istvánné

2010/2011.

 

 

Kenyeres Anita (11. A)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei forduló továbbjutó az országos versenyre a középiskolások kategóriájában

Kecskés Mária

Juhász Vivien (9. B)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei forduló továbbjutó az országos versenyre a középiskolások kategóriájában

Kosárkó László

Galyas Dzsenifer (10. A)

Implom József középiskolai helyesírási verseny megyei forduló

Dr. Hegedüs Lászlóné

Orosz Petra (12. C)

Szép Magyar Beszéd megyei 1. helyezés, országos Kazinczy-érem

Pongó Barbara

Juhász Anita (13. D)

Szép Magyar Beszéd megyei 4. helyezés

Gecse Istvánné

Kovács Nikoletta (13. A)

Magyar Nyelv Múzeuma városi szavalóverseny 3. helyezés

Pongó Barbara

Móré Péter (12. C)

Országos Diákfotó pályázat: „Az év legjobb fotósa”

Szabóné Hornyák Emőke

Móré Péter (12. C)

Krúdy és világa irodalmi fotópályázat 2. helyezés

Kosárkó László

2011/2012.

 

 

Kocsis Zsófia (9. A)

Miskolcon rendezett megyei Karácsonyi szavalóverseny különdíjasa

Gecse Istvánné

Házi Gabriella (9. B)

Implom József országos helyesírási verseny megyei fordulójának 8.

helyezettje; Mezzofanti országos nyelvi versenyen angol nyelvből 9. helyezett

Kosárkó László, Stumpf Ákos

Budai Bettina (9. C)

Miskolcon rendezett megyei Karácsonyi szavalóverseny különdíjasa

Pongó Barbara

Mosony Ákos (9. C)

Törő Gábor megyei fizika verseny 3. helyezett csapatának tagja

Búzás László

Nemes Arnold (9. C)

Törő Gábor megyei fizika verseny 3. helyezett csapatának tagja

Búzás László

Korsós Daniella Dalma (10. A)

Szép Magyar Beszéd verseny megyei 1. helyezettje, országos döntős (különdíjas); XIII. Mécs László szavalóverseny, Királyhelmec résztvevő

Dr. Hegedűs Lászlóné

Juhász Vivien (10. B)

Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny megyei 5. helyezettje, országos döntős; asztalitenisz megyei I. osztály, páros1. helyezettje, egyéni 2. helyezettje

Kosárkó László, Búzás László

Nádori Sándor (10. B)

NEMES TIHAMÉR SZÁMÍTÁSTECHNIKAI VERSENY megyei fordulójának 3. helyezettje, országos 12. helyezett; Bede Lajos megyei matematika verseny 4. helyezett csapatának tagja

Zsitkó Sándor, Suhaj László

Gál Dorottya (10. B)

Bede Lajos megyei matematika verseny IV. helyezett csapatának tagja, egyéni 8. helyezett

Suhaj László

Trembulyák Marcell (10. B)

Bede Lajos megyei matematika verseny IV. helyezett csapatának tagja

Suhaj László

Szuromi Csaba (10. C)

Gordiusz matematika verseny megyei 3. helyezettje

Fábrikné Király Klára

Mirájder Katalin (11. A)

Eötvös József országos szónokverseny regionális fordulóján 7. helyezett; a Miskolcon rendezett megyei Karácsonyi szavalóverseny különdíjasa; Péchy Blanka emléknap (országos meghívásos) verseny versmondás kategóriájában különdíjas, „Teremtő anyanyelv” címmel a Magyar Nyelv Múzeuma által szervezett szavalóverseny 3. helyezettje, Szép Magyar Beszéd verseny megyei 5. helyezett; XIII. Mécs László szavalóverseny, Királyhelmec résztvevő

Gecse Istvánné

Janovics Norbert (11. A)

Bede Lajos megyei matematika verseny 4. helyezett csapatának tagja, egyéni 5. helyezett; Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny megyei fordulójába jutott matematika tantárgyból; Gordiusz matematika verseny megyei 2. helyezettje; Törő Gábor megyei fizika verseny 3. helyezett csapatának tagja

Fábrikné Király Klára, Búzás László

Homola József (11. A)

Bede Lajos megyei matematika verseny 4. helyezett csapatának tagja; Törő Gábor megyei fizika verseny 3. helyezett csapatának tagja

Fábrikné Király Klára, Búzás László

Fodor Máté (11. B)

Bede Lajos megyei matematika verseny 4. helyezett csapatának tagja; Fényes Zemplén, Fényes Újhely idegen nyelvi verseny 1. helyezett csapatának tagja

Fábrikné Király Klára, Suhaj László, Boross Sándor

Feke Aletta (11. B)

Városi Rotary verseny 2. helyezettje; Fényes Zemplén, Fényes Újhely idegen nyelvi verseny 1. helyezett csapatának tagja

Boross Sándor

Szabó Éva (11. B)

Fényes Zemplén, Fényes Újhely idegen nyelvi verseny 1. helyezett csapatának tagja

Boross Sándor

Kenyeres Anita (12. A)

Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny országos döntős, Implom József országos helyesírási verseny megyei 2. helyezettje; Katolikus Középiskolák országos meghívásos helyesírási versenyén részt vevő

Kecskés Mária

Szabó Alexandra (12. A)

Gordiusz matematika verseny megyei 6. helyezettje

Suhaj László, Szemánné Majoros Anikó

Vincze Áron (12. A)

Gordiusz matematika verseny megyei 3. helyezettje

Suhaj László, Szemánné Majoros Anikó

Jaskó László (12. A)

Törő Gábor megyei fizika verseny 3. helyezett csapatának tagja

Búzás László

Csizmadia Lilla (12. A)

Fényes Zemplén, Fényes Újhely idegen nyelvi verseny 2. helyezett csapatának tagja

Pongó Barbara

Tamók Roland (12. C)

Törő Gábor megyei fizika verseny 3. helyezett csapatának tagja; Fényes Zemplén, Fényes Újhely idegen nyelvi verseny 2. helyezett csapatának tagja

Stumpf Ákos

Hörcsik Ádám (12. C)

Fényes Zemplén, Fényes Újhely idegen nyelvi verseny 2. helyezett csapatának tagja

Stumpf Ákos

Orosz Petra (13. C)

Péchy Blanka emléknap (országos meghívásos) verseny szövegmondás kategóriában 2. helyezettje, XIII. Mécs László szavalóverseny, Királyhelmec résztvevő

Pongó Barbara

Kozma Fruzsina (11. A)

„Magyarnak lenni” címmel az MVSZ által szervezett szavalóverseny 2. helyezettje

 

Milinki László (13. C)

Asztalitenisz megyei I. osztály, egyéni 2. helyezettje, páros 2. helyezettje

Búzás László

Pandák Tibor (12. A)

Asztalitenisz megyei I. osztály, egyéni 3. helyezettje, páros 3. helyezettje

Búzás László

Büdi István (11. A)

Asztalitenisz megyei I. osztály, páros 2. helyezettje

Búzás László

Jaskó Bence (12. A)

Asztalitenisz megyei I. osztály,  páros 3. helyezettje

Búzás László

Tamók Ramóna (10. A)

Asztalitenisz megyei I. osztály, egyéni 1. helyezettje, páros 1. helyezettje

Búzás László

2012/2013.

 

 

Mosony Ákos (10.C)

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny, megyei 2. helyezett

Császiné Busa Krisztina

Nádori Sándor (11.B)

Informatika OKTV, megyei 1. helyezett, országos 30. helyezett

Zsitkó Sándor

Korsós Daniella Dalma (11.A)

Informatika OKTV, megyei 10. helyezett

Rácz Réka Edina

Csáki Stefánia

Juhász Vivien

Virok Vivien

Fazekas Renáta

Bihi Balázs

Hanzéli Máté

Tóth Ákos

Vitányi Zoltán

V. István Sportnapok vegyes röplabda bajnokság

1. helyezett csapat

Csaba Csilla

Jankó Zsanett

Csáki Stefánia

Juhász Vivien

Fazekas Renáta

Virok Vivien

Kozma Fruzsina

V. István Sportnapok vegyes röplabda bajnokság

1. helyezett csapat

Csaba Csilla

Sánta Kázmér

Kossuth Staféta egyéni 1. helyezett futó

Suhaj László

Horváth Milán

Sütő Olivér

Szabolyik Bence

Bukó László

Kossuth Staféta 2. helyezett váltó

Csaba Csilla

Polányi Gerely

Nagy László

Hódi Zoltán

Kiss Marcell

Panku Szabolcs

Kossuth Staféta 2. helyezett váltó futás

Csaba Csilla

Polányi Gerely

Soltész Róbert

Büdi István

Horkay Tamás

Szabadka Viktor

Kossuth Staféta 2. helyezett váltó futás

Csaba Csilla

Polányi Gerely