újabb sikerek ... 2013.04.28

A Magyar Nyelv Múzeuma által meghirdetett „Teremtő anyanyelv” című szavalóversenyen MIRÁJDER KATALIN 12. a osztályos tanuló – a középiskolai kategória I. helyezettje lett. Felkészítő tanára: Gecse Istvánné. Az eredményhez gratulálunk!

Április 26-27-én zajlott Szikszón az Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei döntője, melyen 4 diákunk szerepelt. A szakközépiskolai kategóriában: Házi Gabriella Éva és Orosz Fábián 10. b osztályos tanulók, a gimnáziumi kategóriában: Kosárka Lilla és Szabó Fanni 9. a osztályos diákok vettek részt. A sikeres írásbeli és szóbeli teljesítmény alapján – a 33 versenyző részvételével zajlott rangos megmérettetésben az abszolút eredményben 10. helyen végzett KOSÁRKA LILLA 9. a, 8. helyen HÁZI GABRIELLA ÉVA 10. b osztályos tanulók. A sikert megkoronázta, hogy HÁZI GABRIELLA a szakközépiskolai kategória I. helyezettje lett, ezzel jogot nyert arra, hogy az októberi országos versenyen képviselje iskolánkat. A felkészítő tanárok: Gecse Istvánné és Kosárkó László. Az eredményhez gratulálunk és jó felkészítést kívánunk az országos versenyre.